بشنویم

موسیقی مظهری است عالی‌تر از هر علم و فلسفه‌ای. موسیقی هنر زبان دل و روح بشر و عالی‌ترین تجلی قریحهٔ انسانی است. بتهوون

Surrender

تسلیم

کاری از: Michael Marc

آلبوم: Guitar Poetry 1

موزیک دیگری از آلبوم “نغمه های گیتار” به نام تسلیم را با هم می شنویم. نویسنده و نوازنده آهنگ آقای “مایکل مارک” با نواختن این موسیقی دلنواز ما را به تسلیم در برابر فدرت و هوش جهان لایتناهی دعوت می کند. تسلیم شویم و نجنگیم نیروی برتر هدایت کننده اصلی ست. نوش جان جسم و جان.

A Water Lily (Suiren)

نیلوفر آبی

کاری از: Eliott Tordo Erhu

آلبوم: Single track

این موسیقی تلفیقی،که با ابزار مدرن و محلی ساخته و نواخته شده است و البته تم شرقی آن، نوازش می دهد روح و جان را. “نیلوفر آبی” ما را به باغهای ژاپن و عطر شکوفه های گیلاس دعوت می کند. نوش جان جسم و روان، لذت ببرید.

Talk without words

سخن گفتن بدون کلمات

کاری از: Michael Marc

آلبوم: Guitar Poetry 1

آلبوم “نغمه گیتار 1” مملو است از موسیقی هایی که دل کندن از آن به راستی دشوار است. و به نظر من آهنگ “سخن گفتن بدون کلمات” را می توان بارها و بارها گوش کرد و با نوای دلنشینش سخن ها گفت. در آینده موزیکهای بیشتری از این نوازنده و از این آلبوم برایتان می آورم. نوش جان جسم و جان. لذت ببرید.

Nature Connectivity

اتصال به طبیعت

کاری از: Vianney Lopez

آلبوم: Origin of Nature

آلبوم “خاستگاه طبیعت” شامل موسیقی های دلنشین از تلفیق فلوت سرخپوستان و نوای طبیعت است، تم بومی این آلبوم برگرفته از سلیقه و سبک موسیقیایی سرخپوستان است. گوش سپردن به این موسیقی زیبا حتی در شلوغترین ساعات روز برای دقایقی ما را به سکون و آرامش دعوت می کند. نوش جان جسم و جان. لذت ببرید.

Repair Your DNA

ترمیم DNA

کاری از: Julie Riviera

آلبوم: Relief Therapy

این آلبوم شامل موسیقی های دلنشینی هست که تسکین دهنده و آرامش بخش است. شنیدن این موسیقی زیبا برای تمدد اعصاب و کاهش استرس مناسب است و با تلفیقی از صدای طبیعت و نواهای شرقی نوازش میدهد جسم و جان را. لذت ببرید.

The Way of Zen

راه و رسم آرامش

کاری از: Dani Sogen

آلبوم: Single track

موسیقی راه و رسم آرامش برگرفته از موسیقی و ریشه شرقی همراه با صدای آب و آواز پرندگان ما را دعوت به آرامش می کند. آرامشی ژرف و پر از تعلیق همراه با شادمانی. نیوش جان کنید این موزیک دلنشین را.